V torek, 26. januarja 2016, smo na šoli izvedli 26. Šolski otroški parlament na temo Pasti mladostništva. Učenci so na parlamentu predstavili svoja opažanja, razmišljanja in ugotovitve glede teme, katero so obravnavali v okviru ur ODS. Učenci razredne stopnje so recitirali, prikazali likovne izdelke, plakate, uprizorili lutkovno igrico ter nam poročali s pomočjo powerpoint predstavitve. Učenci predmetne stopnje so temo predstavili skozi igrano TV oddajo z naslovom Pomagajmo si, kjer je nastopilo 13 učencev. Ob koncu so učencu izbrali predstavnike, ki nas bodo zastopali na 26. Medobčinskem otroškem parlamentu, ki bo v sredo, 17. februarja 2016 na naši šoli. Delegati so: Qantu Angelina Rovšček Soto, Luka Škoda, Rene Mlinarič in David Ješovnik.
Poročilo o delu vseh učiteljev in učencev šole v zvezi z letošnjim otroškim parlamentom s poudarkom na ugotovitvah učencev najdete tukaj, nekaj utrinkov s prireditve pa v galeriji.

(Skupno 60 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost