V petek, 18. 4. 2024 so se učenci 7. in 8. razreda Nik Smrekar, Gaj Lorenčič, Aleks Kaučič in Miha Kramberger udeležili mednarodnega sejma graditeljstva MEGRA v Gornji Radgoni, kjer so skozi različne aktivnosti odkrivali raznolik svet gradbenih poklicev, med drugim slikopleskarstva, keramičarstva, tesarstva in zidarstva. Na sejmu so imeli priložnost preizkusiti svoje spretnosti pri različnih gradbenih delih, kar je bila odlična priložnost za praktično učenje in raziskovanje. Poleg tega so se lahko pomerili v kvizu Lepo je biti gradbenik, ki je preverjal njihovo znanje o gradbenih poklicih, kar je dodatno obogatilo njihovo izkušnjo na sejmu. Skozi ta dogodek so učenci dobili vpogled v svet poklicev in raznolike možnosti, ki jih ponuja gradbeništvo.

(Skupno 32 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost