Pust, čas igrivosti in norčij, veselja in šegavosti. Je čas rajanja, smeha in seveda čas druženja. Pust spada med najbolj priljubljene slovenske ljudske praznike. Pustne šeme pa prinašajo težko pričakovano pomlad.

Naše drugo skupno druženje otrok vrtca iz skupine 5-6 let in učencev 1.razreda smo izvedli dan pred pustnim torkom v telovadnici šole. Namesto predšolskih otrok, prvošolcev in staršev so prišle razigrane, nasmejane in prisrčne maškare. Maškare so prisluhnile zgodbici o Pustni zmešnjavi. Nato so male in velike pustne maske zaplesale in se veselile ob glasbi, druženju, klepetu in pustni glasbi. 

V upanju, da naše druženje ostane v lepem spominu, smo polni prijetnih občutkov zaključili in odšli svojim pustnim dogodivščinam naproti.

Fotografije si lahko ogledate tukaj.

Vzgojiteljici Valerija in Slavica, ter učiteljici Mateja in Melita.

 

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost