Leto 2024 na stežaj odpira vrata. Želimo, da se ponovno srečamo in si stisnemo roko ter izrečemo dobre želje in lepe misli. Za to ni nikoli prepozno.

Tako vas spet vabimo na
    Trstenjakov pohod, ki bo v soboto, 13. januarja 2024!

Pred OŠ dr. Antona Trstenjaka NEGOVA se bomo zbrali ob 10.00 in ob 10.15 krenili proti rojstni domačiji našega rojaka dr. Trstenjaka v Rodmošcih.
Učenci 1. in 2. razreda bodo imeli prilagojeno pot pohoda, vsi ostali učenci pa gredo do Trstenjakove domačije. Šolski prevoz v šolo in domov bo urejen. Pohod je športni dan, torej obvezen za vse učence.
Za na pot vam priporočamo primerna oblačila, obutev in kakšen topel napitek. Učenci bodo dobili malico v šoli in si jo odnesejo na pohod. Na domačiji bo za vse topel čaj in kaj domačega za pod zob.
V Rodmošce prihajajo tudi pohodniki iz smeri Gornja Radgona. Na Trstenjakovi domačiji se bomo z ene in druge smeri zbrali okrog 12.00. S krajšim kulturnim programom bomo obudili spomin na našega rojaka.

V želji po prijetnem druženju na svežem zraku in dobri volji, se veselimo vaše udeležbe.

Prijazno povabljeni!