Prvi šolski dan je pomemben in nepozaben dan za vse prvošolčke in njihove starše. To je začetek nečesa čisto novega. Zato je bil dan poln vznemirjenja, pričakovanj, dvomov, radovednosti, veselja…
Šolski prag je prestopilo osemnajst prvošolcev, polnih radosti, igrivosti, željnih znanja in učenosti . Skupaj s starši so se zbrali na šolskem dvorišču, kjer so jih pričakale učiteljica Mateja, vzgojiteljica Melita in svetovalna delavka Urška. Za vstop v prvi razred so učenci ponosno prejeli vstopnice. V učilnici jih je že čakal gospod ravnatelj Matej Kraner, ki jih je nagovoril in spodbudil s prijaznimi besedami. Nato so z učiteljico Slavico in vzgojiteljico Melito odšli v telovadnico, kjer so poslušali pravljico in se tudi malo poigrali. 

Da je bil dan popoln, so se posladkali še s sladoledom, še prej pa pojedli malico. Domov so odšli vsi nasmejani in zadovoljni.
Našim prvošolcem želimo na novi poti veliko radovednosti, veliko novih prijateljev, predvsem pa veliko novega znanja.

Fotografije na ogled v galeriji.

Zapisala učiteljica 1.razreda Mateja Vodenik Pangeršič

 

 

 

 

(Skupno 147 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost