Odpirajo se prijave na kar nekaj  raziskovalnih taborov, ustvarjalnih poletnih šol in delavnic, ki jih organizira Zveza za tehnično kulturo Slovenije.  Vse aktivnosti bodo potekale med poletnimi počitnicami. Mlade čakajo nova znanja, dogodivščine, poznanstva, veliko zabave … Vse informacije so dostopne na spletni strani: https://www.zotks.si/tabori-2023

Mladinske raziskovalne tabore, ustvarjalne poletne šole in delavnice so organizirane že od leta 1967, predvsem v času poletnih počitnic. Aktivnosti, ki potekajo pod skupnim nazivom Mladini prijazna znanost, so namenjene mladim, ki hočejo več, kot jim ponujajo šolske klopi, tistim, ki so bili na šolskih tekmovanjih iz znanja med boljšimi, ter tistim, ki so se tudi že dokazali na področju raziskovalnega dela. Mladim želijo približati veščine raziskovalnega dela in znanstvenega pristopa k reševanju problemov, ustvarjalne poletne šole pa so namenjene dodatnemu usposabljanju in razvijanju spretnosti.

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost