V torek, 7. februarja, smo na predmetni stopnji šole pod naslovom Naš jezik, moj jezik, tvoj jezik izvedli delavnice s področja kulture in jeziki. Učenci so imeli možnost aktivno sodelovati v izjemno dobrih in drugačnih delavnicah, kjer so spoznavali italijanski, madžarski in slovenski znakovni jezik. Izvajalke delavnic, Petra Bajič z italijanskim jezikom, Urška Car z madžarskim jezikom in Monika Hamler s slovenskim znakovnim jezikom, so v razrede prinesle ne samo novo spoznanje in znanje, ampak tudi svojo ustvarjalnost ter pozitivno energijo. Sledila je delavnica plesne šole Samba iz Maribora, kjer so učenci dokazali, da imajo v sebi nekaj plesnega talenta. Učenci so tako imeli možnost zaznavati kulturno razsežnost in spoznavati prvine kulturne dediščine, ob tem pa so se še igrali in zabavali.

Ob koncu naj gre vsem izvajalkam iskrena zahvala, utrinke dneva si lahko pogledate v galeriji.

Jerica Golob Peterka

(Skupno 77 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost