Spoštovani starši in skrbniki,
v petek, 16. 12. 2022, ob 17.00 na šoli organiziramo proslavo ob dnevu samostojnost in enotnosti z dobrodelnim koncertom. Naslov prireditve je Sreča se poveča. Na koncertu bodo nastopali naši učenci pod mentorstvom učiteljev. Vaši otroci vam bodo na domove prinesli vstopnice za dobrodelni koncert. Cena vstopnice znaša 5 €. Vsa zbrana sredstva bodo v celoti namenjena za sklad vrtca in šole. Zato vas v imenu učencev prosim, da na prireditev povabite tudi stare starše, sorodnike in prijatelje.

Ta dan bo potekal pouk popoldan. Vsi razredi bodo imeli kulturni dan, ki se bo pričel ob 14.00. Temu smo prilagodili tudi šolske prevoze. Za učence od 1. do 5. r., ki ne morete zagotovi dopoldanskega varstva za vašega otroka, bomo po potrebi v šoli organizirali dopoldansko varstvo. V tem primeru vas prosim, da do srede, 14. 12. 2022, vrnete razredniku izpolnjeno izjavo, ki so jo učenci prinesli domov. 
Se vidimo!
Lep pozdrav,

Matej Kraner, ravnatelj

VOZNI REDI
LETAK

(Skupno 42 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost