V sredo, 15. 6. 2022, so učenci 2. razreda skupaj z razredničarko obiskali čebelarja, g. Krambergerja. Učenci so bili nad obiskom in prijaznostjo gospoda čebelarja nadvse navdušeni. Imeli so veliko vprašanj in bili so tudi pohvaljeni, saj so o čebelah že veliko vedeli. Gospod čebelar jim je od daleč pokazal čebelnjak in jim pripovedoval veliko zanimivosti o čebelah, njihovem delu, življenju, razmnoževanju, prehranjevanju … Učenci so si lahko pogledali tudi satje, točilno napravo, cvetni prah, propolis in okušali  različne vrste medu.
Ob zaključku obiska smo se gospodu čebelarju iz srca zahvalili za njegovo prijaznost in poučnost. Domov smo odšli z veliko mero novega znanja in s prijetnim občutkom, saj nas je obisk pri gospodu čebelarju nadvse navdušil. Fotografije so na ogled v galeriji.

(Skupno 33 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost