V petek, 1.4.2022, je na III. OŠ Murska Sobota potekalo regijsko tekmovanje v Konstruktorstvu in tehnologijah obdelav za učence osnovnih šol. Učenki Lara Rojko iz 1.razreda in Nika Bratkovič in 3.razreda sta tekmovali v kategoriji K1- Konstruiranje z Lego gradniki. V panogi K1 – konstruiranje z lego gradniki so morali tekmovalci prve triade sestaviti izdelek na temo koroške ljudske pravljice: Mojca Pokrajculja.

Učenka Nika Bratkovič iz 3.razreda je s svojim domiselnim in konstruktorsko obarvanim izdelkom premagala vso konkurenco in dosegla 1.mesto, ter se uvrstila na Državno tekmovanje, ki bo 14. maja na Pedagoški fakulteti v Ljubljani. Fotografije so na ogled v galeriji.

Obema sodelujočima tekmovalkama iskreno čestitam!

Mentorica: Mateja Vodenik Pangeršič

(Skupno 91 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost