Dragi devetošolci in starši,

bliža se odločitev o vpisu v srednje šole. V nadaljevanju je zbranih nekaj pomembnih informacij o poteku informativnih dni in vpisu v srednje šole. Rokovnik za vpisa pa je objavljen na spletni strani svetovalne službe.
Informativni dnevi v srednjih šol in dijaških domov za leto 2022/2023 bodo potekali v:
– petek, 11. 2. 2022, ob 9.00 in 15.00 uri, ter
– soboto, 12. 2. 2022, ob 9.00 uri.

Skladno z okrožnico Ministrstva za izobraževanje znanost in šport bodo informativni dnevi potekali v virtualni izvedbi. Prilagamo tabeli s spletnimi naslovi srednji šol in dijaških domov, kjer so navedene tudi informacije o izvedbi informativnih dni.

Na spletni strani Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljen tudi razpis za vpis v srednje šole in dijaške domove v šolskem letu 2022/23. Posebno pozornost namenite prilogam I, II in VI. Razpis je dostopen na tej povezavi.

 

 

(Skupno 800 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost