Zavod Od blizu, Benedikt je bil na razpisu Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti RS izbran za financiranje psihosocialnih programov z naslovom: Podpora družinam v tveganih in/ali visoko konfliktnih situacijah od septembra 2021 do septembra 2022.


Vabijo vas k vključitvi v psihosocialni program PODPORA DRUŽINAM, ki je namenjen staršem in osebam, ki izvajajo starševsko skrb. Od februarja do maja se bo zvrstilo 8 brezplačnih delavnic, ki bodo potekale v Dijaškem domu SŠGT Radenci (Prisojna cesta 4, 9252 Radenci). Poleg omenjenih delavnic ponujajo tudi možnost individualnega svetovanja.
Na delavnice je potrebna predhodna prijava (e-pošta: odblizu@gmail.com ali po telefonu 041622348), ob udeležbi morajo prisotni izpolnjevati pogoje v skladu s predpisi za preprečevanje širjenja COVID19.
Vse informacije o delavnicah lahko na tej povezavi.

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost