Tokratni bralni popoldan, ki je bil v petek, 8. 10. 2021, je bil pravi zmenek s pesmijo in likovno umetnostjo. Branje poezije sicer ni isto kot branje časopisne novice, sva prijavljenim učencem iz 4. r ter učencem od 6. do 9. r predstavili učiteljici Majda Rojko in Jerica Golob Peterka. V svetu poezije se vedno delijo izkušnje, ki nas povezujejo, združujejo, opogumljajo. Torej, brali smo poezijo, izbirali najljubše pesmi, nato pa likovno ustvarjali, kjer smo svoje občutke ob branju poezije skušali ujeti v ilustracijo. Pri tem je pomagala ga. Petra Bajič.
Sledil je ogled kar treh fotografskih razstav ter razstave umetnice Lile Prap, v gradu Negova. Zaključili smo z okusno malico in se polni vtisov ter novih spoznanj poslovili.
Fotografije so na ogled v galeriji.
Jerica Golob Peterka

(Skupno 73 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost