Drage učenke in učenci, spoštovani starši!

Pa so tukaj. Počitnice, seveda! Naj bo ta čas res čas zanimivega dogajanja, sproščenih trenutkov, uživanja v vodi, na morju, v planinah, po drevesih ali pa enostavno v senci. Malo lahko lenuharite, malo se lahko dolgočasite, malo pa vseeno pomislite, da bi kaj zanimivega počeli. Lahko se preizkusite v kuhanju, košnji trave, opravilih okrog hiše, lahko si omislite cvetlično ali zelenjavno gredico. Morda se boste prepustili domišljiji in boste ustvarjali, pisali pesmi, fotografirali ptice ali prepevali po celi hiši. Vse to počnite z veseljem, navdušenjem in radostjo. In bodite srečni. Za srečo se odločite sami. Je v vsem tem, kar sem vam že zgoraj zapisala.

Pa morda poglejte brošuro vaših uspehov in dobra knjiga nikoli ne škodi.

Srečno!

Ravnateljica šole: mag. Slavica Trstenjak

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost