Spoštovani,

skladno s  šolskim koledarjem so za učence težko pričakovane zimske počitnice. Po odloku Vlade RS je načrtovano počasno vračanje vseh učencev v šole. Vsi učenci naj bi se vrnili v šolske klopi v ponedeljek, 22. 2. 2021, če bodo epidemiološka slika ugodna. Prepričani smo, da bo temu tako in se bo izobraževanje naših učencev počasi vrnilo v običajne tokove. Priporočamo vam, da spremljate medije.

Pouk bo potekal v normativno določenih oddelkih oz. mehurčkih, ob upoštevanju vseh higienskih ukrepov za preprečevanje širjenja okužbe SARS-CoV-2. Kot veste, lahko v šolo in v vrtec pridejo le zdravi učenci in otroci.  Splošne organizacijske vidike bomo še objavili na spletni strani, o podrobnejših  vas pa bodo obveščali razredniki.
Vrtec v tednu od 15. 2. – 19. 2. 2021 posluje nemoteno.
Vsi, ki boste na počitnicah, uživajte zimske radosti, vsi ostali pa dni, ki so pred vami, preživite prijetno, varno in sproščeno. Zahvaljujem se vam za sodelovanje, podporo in potrpljenje, ki ga v teh časih vsi brezmejno potrebujemo.
Vse dobro in ostanite zdravi.

Ravnateljica: mag. Slavica Trstenjak

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost