V različnih projektih društva naša šola sodeluje že nekaj let in to dokaj uspešno. Dvakrat letno dobimo v dar brezplačno revijo, ki jo razdelimo vsem učencem. S pomočjo partnerjev, tudi Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, v reviji na poučno-zabaven način predstavljajo trajnostno tematiko:

  • slovensko avtohtono žival,
  • skrb za okolje,
  • varnost in trajnost v prometu (priložena družabna igra),
  • zdrav način življenja,
  • pomen medosebnih odnosov v družbi in
  • predloge za preživljanje prostega časa.

Brezplačna revija Sobivanje je namenjena majhnim in velikim. Revijo sicer prejema 30.000 otrok oziroma družin, tudi tokrat pa jo zaradi razmer želijo omogočiti vsem otrokom in staršem, zato so jo pripravili v e-obliki.

Revijo in družabno igro najdete na naslednji povezavi:

Želijo vam uspešno nadaljevanje šolskega leta in čim več veselja v decembru!

 

(Skupno 38 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost