Spoštovani!
Kljub okoliščinam, v katerih smo se znašli, v ozadju že potekajo priprave na novo šolsko leto, saj brez določenih podatkov ne moremo načrtovati dela v naprej.

Objavljamo dve publikaciji za izbiro neobveznih izbirnih predmetov (za učence 3. do 5. razreda) in obveznih izbirnih predmetov (za učence 6. do 8. razreda).

Svetovalna delavka je vsem staršem otrok od 3. do 8. razreda poslala preko eAsistenta navodila, kakšen je letos postopek prijave. Vsi starši so v svoje e-pošto poleg publikacije prejeli tudi OBRAZEC ZA IZBIRO, ki ga je potrebno vrniti po e-pošti svetovalni delavki Blanki Mlakar na e-naslov: blanka.mlakar@os-negova.si do petka, 8. maja 2020.

Več informacij in predstavitev izbirnih predmetov, ki so letos ponujeni, najdete v Publikacijah v uvodu.

Publikacija obveznih izbirnih predmetov (za učence 6.- 8. razreda)
Obrazec za izbiro (obvezni IP)
Vloga za oprostitev obiskovanja IP

Publikacija neobveznih izbirnih predmetov (za učence 3. – 5. razreda)
Obrazec za izbiro (neobvezni IP)

Zvočna predstavitev neobveznih izbirnih predmetov za starše tretješolcev

ODDAJA OBRAZCA:
Imate 2 možnosti oddaje obrazca:
1. elektronsko izpolnite zgornji obrazec, ga shranite in ga pošljite po e-pošti na e-naslov blanka.mlakar@os-negova.si ali
2. sprintate obrazec, ga izpolnite, fotografirajte in fotografijo pošljite po e-pošti na e-naslov blanka.mlakar@os-negova.si.

V primeru kakšnih vprašanj se obrnite na zgoraj naveden e-naslov.

Najlepša hvala in vse dobro vam želim.

Blanka Mlakar,
svetovalna delavka