Dragi učenci in starši!

Že cel mesec dni poteka šolanje na daljavo. Vsi skupaj smo premagali začetne težave in strahove in smo sedaj že utečeni v šolskem delu. Verjamem, da vam ni lahko in se nekateri učenci in celotne družine srečujete z različnimi stiskami. Stiske se lahko z vsakim novim tednom tudi povečujejo. Po naših informacijah se nekateri učenci še vedno srečujete s tehničnimi težavami (npr. s spletnimi učilnicami). Zaradi izrednih razmer, ki so vam prinesle zmanjšan dohodek ali izgubo le tega, ste lahko nekatere družine v finančni stiski. Vsem želimo pomagati!

Če se želite pogovoriti o nastali situaciji, podeliti svoje dileme, strahove ali kar koli vprašati, sem vam na voljo svetovalna delavka Blanka Mlakar. Tudi če imate stiske ali težave doma, ki niso povezane s šolo in ne veste kam bi se obrnili za pomoč, sem vam prav tako na voljo.
Prosimo vas, da če poznate koga, ki je v stiski, pa sam ne zmore prositi za pomoč, da tudi to sporočite.

Za vas sem izdelala tudi poseben BLOG SVETOVALNE SLUŽBE V ČASU EPIDEMIJE, kamor nalagam pomembne prispevke.

Pišete lahko na naslov blanka.mlakar@os-negova.si ali pokličete na 031 893 861 (Viber, SMS).

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost