Učenci 6. razreda smo  25. septembra obiskali prvošolčke z namenom, da jih podučimo o varnem obnašanju v prometu. Predstavili smo jim nevarnosti, ki prežijo na pešce in kolesarje. Pogovarjali smo se o obnašanju na avtobusu in varnem vstopanju ter izstopanju iz avtobusa. Naučili smo se varno prečkati prehod za pešce in pomen prometnih znakov v okolici šole. Ob koncu ure smo preverili znanje prvošolčkov s kratkim kvizom in ugotovili, da že veliko znajo.
Učenci 1.razreda so pozorno poslušali, se veliko naučili in obnovili svoje znanje. Zahvaljujemo se šestošolcem z učiteljico Evgenijo za nadzorno predstavitev, veliko smo se naučili, želimo si še več takšnih predstavitev na različne teme. Fotografije so na ogled v galeriji.

Zapisali učiteljica Evgenija P. in učiteljica Mateja VP.