Misel na novo šolsko leto prinese vedno tudi misel na knjige. Knjige so most do spoznavanja drugih in drugačnih ljudi, pa tudi do vseh znanstvenih disciplin, so torej most do znanja. Bralec bo vedno znal poiskati prave in pravilne odgovore, ker se v branju skriva čarovnija razumevanja vsega.Ob začetku branja za bralno značko v novem šolskem letu smo v svojo družbo povabili tisto znalko in srečnico, ki je iz svoje ljubezni in talenta za pripovedovanje zgodb »naredila« svoj poklic. Je pisateljica, pesnica, pravljičarka in pripovedovalka. Anja Štefan za otroke piše že več kot dvajset let. Redno objavlja v revijah Ciciban in Cicido, izdala je že vrsto slikanic, mnoge od njih so bile nagrajene z uglednimi nagradami.
Anja nas je v svet branja popeljala s čudovitimi in sporočilnimi zgodbami, s svojim izjemnim glasom pobožala naše srce; s svojim žarom v očeh in iskrenostjo pa pustila velik pečat v nas vseh.
Trenutke, ujete v fotografski aparat, si lahko ogledate v galeriji šolske spletne strani.

Jerica Golob Peterka

(Skupno 125 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost