V ponedeljek, 18. 12. 2017, smo prostovoljci naše šole ob sodelovanju z mladinskim pevskim zborom obiskali starejše občane v našem šolskem okolišu. Razdelili smo se v dve skupini. V eni so bili prostovoljci, ki so razdelili koledarje in vsem zaželeli veliko sreče ter zdravja. V drugi skupini so bili pevci, ki so ljudi razveselili s pesmijo. V domove smo prinesli dobro voljo in iskreno voščilo ob prihajajočih praznikih. To je bilo čudovito doživetje za vse – za ljudi, ki smo jih razveselili in za nas, ki smo videli, kako lahko je širiti veselje in predpraznično vzdušje ter kako so nas ljudje veseli. Čeprav smo otroci, smo naredili nekaj pomembnega za druge ljudi. Fotografije si lahko ogledate v galeriji.

Zelo smo veseli, da so se nam pridružila nekatera društva v našem okolju. Gasilci iz Spodnjih Ivanjcev in Negove so poskrbeli za prevoz, članice RK Negova so nam pomagale s pripravo seznama ljudi in iskanjem poti do njihovih domov, tudi člani društva Vitez in predstavnice staršev so ponudile pomoč, vendar jih pri prevozih letos nismo potrebovali. Z nami sta šla še učitelja Matej in Sandi, ki sta poskrbela za prevoz, glasbeno spremljavo in veliko dobre volje. Tudi v kombijih smo veliko peli in tako delili skupne trenutke.

Vsem se iskreno zahvaljujemo, da so nam bili pripravljeni pomagati pri izvedbi. Upamo, da bomo v naslednjih letih to sodelovanje še razširili in da bomo vsako leto lahko obiskali več ljudi in pri tem povezali člane še več društev. Vredno je.

(Skupno 53 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost