V sredo, 4. 10. 2017, ob dnevu boja proti mučenju živali smo tudi letos pričeli z akcijo zbiranja hrane za prostoživeče živali, in sicer na pobudo Društva za zaščito živali Pomurja. Hkrati pa smo izkoristili ponudbo tega društva, ki je izvedlo predavanje za vse učence  naše šole, in sicer v ponedeljek, 9. 10. 2017,  in  je bilo namenjeno prav posebni skrbi za prostoživeče živali, pomenu sterilizacije in kastracije omenjenih živali. Akcija zbiranja hrane je zaključena, zbrali smo okrog 35 kg različne hrane. Glede na število učencev po razredih sta  največ hrane zbrala 1. in 6. razred. Pozitivno pa se je odzvalo tudi večina delavcev šole. Prav vsakemu, ki je karkoli prinesel, se v imenu živali lepo zahvaljujemo.
Fotografije so na ogled v galeriji.

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost