Na finalu atletskega državnega prvenstva so se 7. 6. 2017 v Žalcu posamično pomerili  učenci in učenke osnovnih šol. Tudi naša Tina Pintarič, učenka 7. razreda, se je s svojim rezultatom na 600m uvrstila na državno tekmovanje. Priti do tja je ogromen uspeh in Tina je tudi prva iz naše šole, ki ji je to uspelo v teku. V močni konkurenci in med športnicami, ki že trenirajo se je Tina odlično odrezala, predvsem pa veliko novega spoznala in se naučila. Velika tekmovanja imajo namreč svoj poseben čar in moč. S časom 1.52.74 se je uvrstila na 15. mesto v državi. Velik uspeh za mlado atletinjo in iskrene čestitke. Istočasno je tam potekal tradicionalni Festival športa mladih, ki predstavlja športno družabno srečanje osnovnošolcev iz vse Slovenije. Pripravljen je bil zanimiv spremljevalni program s številnimi športnimi dejavnostmi. Bil je poseben in športno obarvan dan.
Slike povedo vse.

Vesna Pintarič

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost