Društvo prijateljev mladine (DPM) Gornja Radgona razpisuje zdravstveno letovanje v Baški na otoku Krku. Letovanje je za učence naše Upravne enote organizirano v času od četrtka, 3. do ponedeljka, 18. avgusta 2017. Prednost bodo imeli tisti otroci, ki preko zdravstvene napotnice izkazujejo večje zdravstvene indikacije. Te napotnice se dobijo pri osebnih zdravnikih otrok. Prijavijo se lahko tudi otroci, ki nimajo nobenih zdravstvenih težav, a je v takih primeri potrebno plačati polno ceno letovanja. Prijavnice se morajo oddati do petka, 2. junija 2017. Lahko jih prinesete v šolo, ali pa jih oddate na sedežu DPM v Gornji Radgoni.
Zaradi nekaterih spremenjenih pogojev vam priporočamo, da navodila natančno preberete.
RAZPIS PRIJAVNICA