V sredo, 26. 4. 2017, so osmošolci skupaj z razredničarko pripravili skupno večerjo za starše in učitelje. Rdeča nit srečanja je bilo spoznavanje slovenskih pokrajin, predvsem njihovih narečij. Učenci so pri urah oddelčne skupnosti najprej izbirali jedi, ki jih bodo ponudili. Nato so si razdelili vloge za nadaljnjo organizacijo. Eni so pisali vabila, drugi zlagali prtičke, tretji sestavljali program in izdelali plakate ter powerpoint predstavitev, četrti pomagali v kuhinji in pri pripravi jedilnice; skratka delovali so kot skupina. Načrtovanje dogodka ni bila enostavna naloga za učence, a so na koncu dokazali, da znajo biti dobri organizatorji in tudi dobri gostitelji.
Dokaj samostojno in odgovorno so opravili svojo nalogo od začetka do konca, zato sem kot razredničarka izjemno ponosna. Jedi pa ne bi bile tako okusne, če ne bi imeli velike pomoči prav v kuhinji, zato ob koncu izrekam iskreno zahvalo našemu kuharju g. Bogdanu Krambergerju, gospodu Bojanu Bežanu, gospe Eriki Kaučič in gospe Alojziji Kaučič.
Skupno druženje je bilo okusno in prijetno.

Trenutke ujete v fotografski objektiv si lahko ogledate v galeriji.

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost