V ponedeljek, 13. 3. 2017, smo osmošolci skupaj z učiteljicama Jerico G. Peterka in Vesno Pintarič odšli v šolo v naravi v Tolmin.
Naša pot se je začela v Mariboru, od koder nas je vlak najprej odpeljal do Ljubljane, pot do Tolmina pa smo nadaljevali z avtobusom. Okrog 12. ure smo prispeli v Tolmin, kjer smo se v domu Soča prijetno namestili. Po kosilu in uvodnem sestanku smo že začeli s prvimi aktivnostmi.
Fotografije so na ogled v galeriji.

Vse do petka so se prepletale različne vsebine, tako naravoslovne, družboslovne kot športne. Spoznavali smo Tolmin in njegovo okolico, njegove naravne in kulturne znamenitosti, veliko hodili, plezali po plezalni steni, streljali z lokom, ob vsem tem pa spoznavali eden drugega in se imeli fajn. Vsebine so bile pestre in zanimive, pa še naučili smo se kaj novega.
Vrnili smo se v petek, 17. 3. 2017, ob 20. uri z lepimi in tudi manj lepimi spomini.
.

(Skupno 51 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost