V zvezi z varstvom vozačev bi vas želeli obvestiti, da se varstvo organizira za vse učence, ki čakajo na prevoz domov. Odločitev staršev, da se učenec vključi v varstvo vozačev, je prostovoljna, a hkrati s prevzemom odgovornosti, da poskrbijo za njihovo varstvo. Žal ponovno opažamo, da se ni razmislilo o tem, kako bodo starši za te otroke, ki niso v varstvu vozačev, poskrbeli. To pomeni, da gredo takoj po pouku domov in ne čakajo na naslednji odvoz.  V šoli ostajajo tudi učenci, ki hodijo peš. Ti morajo po pouku iti domov, če nimajo podpisanega soglasja.
Pohvalila bi starše 6. razreda, ki so se enotno odločili za šolsko varstvo. Ravno na njihovo pobudo bomo ponudili varstvo učencev tudi za 7. uro.

Ravnateljica: mag. Slavica Trstenjak