Na pobudo OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici poteka vsako leto športno druženje štirih šol: OŠ Cezanjevci, OŠ Mala Nedelja, OŠ Sveti Jurij ob Ščavnici in OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova. Letos je kompas pokazal na nas in gostili smo vse zgoraj omenjene šole.
Pripravili smo šaljive, zabavne in spretnostne igre v katerih so se pomerili učenci 2. in 3. razredov. Ponosni smo, da so si naši učenci s trudom in športnim obnašanjem priborili 1. mesto. Drugo mesto je osvojila OŠ Sv. Jurij ob Ščavnici, tretje mesto Mala Nedelja in četrto mesto OŠ Cezanjevci. Ker so se športnega dogodka udeležili tudi vsi ravnatelji omenjenih šol, smo organizatorji iger poskrbeli za šaljivo presenečenje. Tudi sami so se morali pomeriti v eni izmed šaljivih iger. Dan smo zaključili z veliko smeha, dobre volje in športnega duha. Vsi smo zelo uživali. Fotografije ;-)

 

Vesna Pintarič

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost