22.3.2016, smo se UNESCO učenke: Tanja, Tia in Karin, ob 07:00, z učiteljico Sonjo JAGARINEC, odpravile v OŠ Kapela. Udeležile smo se projekta ŽIVIMO SKUPAJ, ki poteka na tej šoli v okviru UNESCO. Obisk na OŠ Kapela je bil kot nagrada za prostovoljno učno pomoč vrstnikom, ki ga izvajamo na OŠ Dr. A. Trstenjaka Negova že drugo desetletje pod mentorstvom Sonje JAGARINEC, prof. RP.
Ko smo prišle v OŠ Kapela, se nama je s Tio zdelo, da je Kapelska šola manjša od naše. Karin pa jo je dobro poznala, saj je prve tri razrede obiskovala to šolo. Z veseljem je obujala spomine na ta trenutke.
Šolo smo si najprej malo ogledale. Kasneje smo sodelovale  na velikonočni delavnici, eni izmed sedmih različnih delavnic, primernih za učence od 1. do 9. razreda. Zelo smo se zabavale. Nismo si mislile, da lahko iz ličja narediš tako lepe izdelke: zajčke, ptičke, pentlje, metulje in rožice. Nekaj smo jih razstavile v avli naše šole.
V posebnem spominu bo ta dan ostal Karin, ki se je po nekaj letih srečala z nekdanjimi sošolci.
Po okusnem kosilu smo se vrnile v Negovo. Fotografije so na ogled v galeriji.

Sestavila Tanja STRAJNŠAK, 7. razred

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost