V ponedeljek, 21. marca 2016, na prvi pomladni dan, vas vabimo, da si ob 16. uri, torej pred pričetkom pogovornih ur in roditeljskih sestankov, ogledate dve predstavi, ki so ju pripravili učenci lutkovnega in dramskega krožka. Z njima sta se udeležila medobčinskih srečanj in selektorji so ju odlično ocenili ter čestitali vsem mladim ustvarjalcem za njihovo ustvarjalnost.
Z lutkovno predstavo, z naslovom Kraljična na zrnu graha, se bodo predstavili učenci 3. razreda pod mentorstvom ga. Helene Šamperl Petrovič. Učenci dramskega krožka bodo odigrali predstavo Žiga – kisla kumarica. Njihova mentorica je ga. Petra Starovasnik Dumić.
Na predstavo lahko pripeljete še koga drugega, saj je prav, da z obiskom nagradimo uspešno delo mladih kulturnikov.

(Skupno 55 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost