Predpraznični čas, ko se na otroška lica prikrade nasmeh, ko se v njihovih očeh  prikažejo iskrice pričakovanja, le kaj jim bodo prinesli dobri možje, ko skupaj ustvarjamo in se veselimo- je tu.
Starši in njihovi otroci smo se družili in skupaj ustvarjali v času podaljšanega bivanja v delavnici, v petek, 27.11.2015.Tudi letos so se delavnic  udeležili skoraj vsi starši. Imeli so čudovite ideje za dekoracije in spretne roke pri izdelavi. Še lepše pa je bilo vzdušje, ki nas je prežemalo.
Naši otroci so bili zagotovo  najsrečnejši, da so si njihovi starši kljub obilici dela vzeli čas  zanje. Hvaležni smo za te posebne trenutke, ko smo skupaj ustvarjali, se pogovarjali, kjer smo drug drugega spodbujali, pokazali potrpljenje in videli, da lahko skupaj ustvarimo čudovite izdelke.
Zahvaljujeva se vsem, ki ste nam pri izvedbi delavnic pomagali.

Učiteljici: Marija Šebjanič in Sonja Jagarinec

(Skupno 50 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost