Obvestilo pooblaščene osebe za varstvo podatkov zavodom

Kot vzgojno-izobraževalni zavod OŠ dr. Antona Trstenjaka Negova, je po priporočilih pooblaščene osebe, dolžan zaščititi interese zaposlenih pri opravljanju svojih del in nalog. V skladu s tem želimo delovati preventivno na način, da vse učence in sočasno njihove starše obveščamo s stališči in specifikami, kaj določeno dejanje (predvsem nedovoljeno snemanje) pomeni. Opredeljeno je tudi to, kako bo OŠ dr. A. Trstenjaka Negova ukrepala v primeru morebitnih zaznav kršitev varstva osebnih podatkov.
S tem namenom vas seznanjamo z obvestilom pooblaščene osebe za varstvo podatkov »Centra za pravno pomoč Slovenska Bistrica«, kjer so predstavljena stališča nedovoljenega snemanja in v nadaljevanju ukrepi v zvezi s kršenjem določil, povezanih z nedovoljenim dejanjem.

Mag. Slavica Trstenjak, ravnateljica

Celotno besedilo CPP 

 

(Skupno 177 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost