Splošna navodila

 

Spletne učilnice za izvajanje pouka na daljavo so dostopne na naslovu: https://ucilnice.arnes.si/course/index.php?categoryid=668
Drugi način dostopa je preko povezave, ki jo najete na dnu šolske spletne strani: www.os-negova.si


Učilnice, ki bomo jih uporabljali v času zaprtja šole se nahajajo v kategoriji POUK NA DALJAVO.

Navodila za izvajanje poučevanja na daljavo za učence 1. do 3. razreda

Večina dela na daljavo bo potekala v obliki izpolnjevanja učnih listov ter delovnih zvezkov.
Kot podporno obliko dela na daljavo smo pripravili tudi spletne učilnice. Za vstop v spletno učilnico ne potrebujete nobenega vstopnega gesla, saj smo staršem in učencem omogočili t.i. gostujoči dostop.

Video vodič za vstop gosta

 

Povezava do spletnih učilnic prvega triletja: https://ucilnice.arnes.si/course/index.php?categoryid=6472

Za morebitna vprašanja in razreševanje dilem so na voljo učiteljice:
Mateja Vodenik Pangeršič      mateja.vodenik@os-negova.si
Helena Šamperl Petrovič        helena.samperl-petrovic@os-negova.si
Petra Starovasnik Dumić        petra@os-negova.si
Jerica Golob Peterka                jerica.golob-peterka@os-negova.si

Za tehnične težave pri vstopu v učilnice pišite na naslov:
vito@os-negova.si

Navodila za poučevanje na daljavo za učence 4. in 5. in 6. razreda

Učenci 4. in 5. razreda bodo delali po učbeniškem gradivu v kombinaciji s spletnimi učilnicami.
Komunikacija in delo z učenci 6. razreda bo potekala izključno preko spletnih učilnic.

Za vstop v učilnice 4. in 5. in 6. razreda učenci potrebujejo AAI dostop. Učenci ga redno uporabljajo pri delu v šoli in ga poznajo. V te učilnice nismo omogočili vstopa gostov, zato prosimo starše, ki želite spremljati delo svojih otrok, da vstopate z uporabo učenčevega AAI računa.

Video vodič za vstop v spletne učilnice z uporabo AAI računa

 

Komunikacija z učitelji, ki poučujejo posamezen predmet, bo potekala preko splošnega foruma v posamezni učilnici.
Spletne učilnice so na naslovu: https://ucilnice.arnes.si/course/index.php?categoryid=6473

V primeru težav pri vstopu v učilnice pišite na naslov: vito@os-negova.si

Navodila za poučevanje na daljavo za učence 7. do 9. razreda

Z učenci tretjega triletja bomo pouk na daljavo izvajali izključno preko spletnih učilnic. Za vstop v spletno učilnico učenci potrebujejo AAI račun, ki ga vsakodnevno uporabljajo pri pouku v spletnih učilnicah. V teh učilnicah nismo omogočili vstopa gostov, zato prosimo starše, ki si želite ogledati dejavnosti svojih otrok to storite preko AAI računa svojega otroka.

Video vodič za vstop v spletne učilnice z uporabo AAI računa:

 

Komunikacija z učitelji, ki poučujejo posamezen predmet, bo potekala preko splošnega foruma v posamezni učilnici.
Spletne učilnice tretjega triletja so na naslovu: https://ucilnice.arnes.si/course/index.php?categoryid=6475

V primeru težav pri vstopu v učilnice pišite na naslov: vito@os-negova.si

Skupaj ustvarjajmo v spletni učilnici OPB

Če vam bo dolgčas, pokukajte še v spletno učilnico OPB, kjer boste našli veliko idej za usvrjanje in zanimivo preživljanje prostega časa. Dejavnosti sproti dopolnjujejo učiteljice podaljšanega bivanja.

Za vstop v spletno učilnico ne potrebujete nobenega vstopnega gesla, saj smo staršem in učencem omogočili t.i. gostujoči dostop.

Video vodič za vstop gosta

 

Povezava do spletne učilnice podaljšanega bivanja: https://ucilnice.arnes.si/course/view.php?id=26779

Za morebitna vprašanja in razreševanje dilem so na voljo učiteljice:
Nina Šegula                            nina.segula@os-negova.si

Za tehnične težave pri vstopu v učilnice pišite na naslov:
vito@os-negova.si

Elektronski naslovi učiteljev
Aleksander Šijanec aleksander.sijanec@guest.arnes.si
Angela Stajnko angela.stajnko@guest.arnes.si
Blanka Mlakar blanka.mlakar@os-negova.si
Evgenija Peternel evgenija.peternel@os-negova.si
Helena Šamperl Petrovič helena.samperl-petrovic@os-negova.si
Jelka Žurman jelka.zurman@os-negova.si
Jerica Golob Peterka jerica.golob-peterka@os-negova.si
Klavdija Paldauf klavdija.paldauf@viz-verzej.si
Majda Rojko majda.rojko@os-negova.si
Matej Kraner matej.kraner@os-negova.si
Mateja Šajhar mateja.sajhar@os-negova.si
Mateja Vodenik Pangeršič mateja.vodenik@os-negova.si
Petra Starovasnik Dumić petra@os-negova.si
Samo Zelko samo.zelko@os-negova.si
Slavica Trstenjak slavica.trstenjak@os-negova.si
Sonja Jagarinec sonja.jagarinec@os-negova.si
Vanja Fras Voršič vanja.fras@os-negova.si
Vesna Pintarič vesna.pintaric@os-negova.si
Vito Dundek vito@os-negova.si
Zvezdana Zorec zvezdana.zorec@os-negova.si
Dodatna brezplačna gradiva različnih založb

 

Postopek prijave/registracije:
Na izbranem portalu kliknite na gumb Prijava.

  1. Če ste že uporabnik portala, vnesite svoj e-naslov in geslo ter sledite navodilom.
  2. Če na portal dostopate prvič, kliknite na polje Nimam še uporabniškega računa in vnesite zahtevane podatke. Tako se boste registrirali in ustvarili uporabniški račun.
  3. Na portalu iRokus.si gradiva v svojo iZbirko dodate s klikom na gumb Dodaj brezplačna gradiva. Na portalih Lilibi.si, Radovednih-pet.si in iRokusPlus.si pa vas bodo vsa gradiva že čakala v vaši iZbirki.

 

(Skupno 596 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost