15. Informativa prinaša številne vsebine, zanimive za učence in dijake, študente ter njihove starše, ki lahko v času pred informativnimi dnevi prireditev obiščejo v živo natanko en mesec pred uradnimi informativnimi dnevi.

Na Informativi vaše učence, dijake in odrasle čakajo:
– številne predstavitve poklicev, predstavitve izobraževalnih programov srednjih, višjih, visokih šol in fakultet iz Slovenije in tujine,
– informacije o štipendijah, mednarodni mobilnosti, možnostih zaposlitve in bivanju v času šolanja,
– različna predavanja,
– iskalci štipendistov in novih kadrov v okviru projekta Moja prva zaposlitev.

Več o 15. Informativi si lahko preberete spletni strani www.informativa.si , na Facebook in Instagram profilu @informativa_.

Več o 7. Moji prvi zaposlitvi pa si lahko preberete na spletni strani www.mojaprva.si, Facebook in Instragram profilu @mojaprvazaposlitev.

INFORMATIVA je  vseslovenski sejem izobraževanja in poklicev, ki bo potekal  19. in 20. januarja 2024,  na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Vstop je za obiskovalce prost.