V četrtek 7.12.2023 smo se prvošolci prijazno odzvali vabilu učencem 5.razreda za obisk. Petošolci so nam pripravili pravo malo presenečenje. V šolo so prinesli svoje ljubljenčke – živali, katere so nam v skupini tudi predstavili. Spoznali smo dva morska prašička, zajca in dve želvi ter njihovo hrano, zunanjost, življenjski prostor in značilnosti. Predstavitev je potekala po skupinah in vsaka skupina se je zelo potrudila, da je svojo žival predstavila čim bolj zanimivo in privlačno. Prvošolci so bili zelo navdušeni nad živalmi in zelo dobro predstavitvijo petošolcev. Naučili smo se veliko novega in bili prav navdušeni nad vsemi malimi živalmi, ki smo jih spoznali v 5.razredu. Zahvaljujemo se učitelju Alešu in vsem učencem 5.razreda za povabilo, zelo nazorno predstavitvijo in skupno preživeto učno uro.

Fotografije si lahko ogledate tukaj.

Zapisala učiteljica 1.razreda Mateja Vodenik Pangeršič

(Skupno 59 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost