Učenci 1.razreda, kot tudi ostali učenci naše šole smo imeli v petek tehniški dan. Izdelovali smo izdelke za bazar. Bili smo zelo ustvarjalni. Uporabili smo različna gradiva in tehnike. Prvošolci so se zelo izkazali s svojimi tehniškimi in oblikovalskimi spretnostmi.

V popoldanskem času pa so se nam pridružili tudi starši, ki so nam pomagali in zelo spretno izdelali nadvse čudovite in čarobne izdelke, katere bomo ponosno razstavili in ponudili na našem šolskem bazarju, v ponedeljek 27.11.2023.

Zahvaljujem se vsem staršem, ki so nam priskočili na pomoč in nam pomagali, ter gospe Mojci Lukaček, ki nam je darovala veliko materiala za izdelavo.

Verjamem, da bodo tudi naši izdelki krasili različne domove v prihajajočih praznikih.

Učiteljica 1.razreda Mateja Vodenik Pangeršič

(Skupno 93 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost