Zveza za tehnično kulturo Slovenije v času jesenskih počitnic ponovno pripravlja dneve odprtih vrat. Pripravljena so različna predavanja, vse je povezano s temami, ki jih pokrivajo na Zotki in  so seveda zanimiva za učence, dijake, učitelje, mentorje in kogarkoli, ki jih zanimata naravoslovje in tehnika. Predavanja bodo potekala 3. 11. 2023.

Predavanja in delavnice bodo potekale preko konferenčnega sistema Zoom ali Teams.  Povezavo do predavanj bodo poslali prijavljenim na dan predavanj ob 8:30. Udeležba je brezplačna. Prijave zbirjo na POVEZAVI.

Predavanja in delavnice, ki se jih lahko udeležite:

9:00 – 10:00: dr. Tatjana Kikec: Uporaba mobilnih aplikacij pri raziskovanju in pouku

10:30 – 11:30: Miha Zorec: Model Teslove tuljave – prikaz izdelave in eksperimenti

12:00 – 13:00: Domen Vaupotič: Nobelova nagrada za medicino 2023

13:30 – 14:30: Gabrijela Hladnik: Delavnica logike – reševanje logične uganke

(Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost