V petek, 27.5. 2023, smo učenci prve triade bili na ekskurziji v Mariboru. Tam smo si ogledali akvarij/ terarij in spoznali različne vrste rib in plazilcev. Nato smo si v lutkovnem gledališču ogledali zanimivo lutkovno predstavo, Zgodbe iz mesta Rič- rač ter lutkovni muzej. Pot nas je nato vodila do Vzpenjače, kjer smo se z gondolami odpeljali na Pohorje. Nekatere je bilo malce strah, a smo bili vsi pogumni, tudi, ko so se gondole na visoki višini za kratek čas ustavile in zanihale. Na Pohorju smo se naužili svežega zraka, se malce poigrali in okrepčali, nato pa se ponovno z gondolami odpeljali v dolino. Za konec smo si še privoščili okusen sladoled ter se utrujeni, a dobre volje in polni novih vtisov, odpeljali proti domu. Fotografije si lahko ogledate v galeriji.

(Skupno 47 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost