Pripravljena imajo različna predavanja in delavnice, vse je povezano s temami, ki jih pokrivajo na Zotki in seveda zanimivo za učence, dijake, učitelje, mentorje in kogarkoli, ki jih zanimata naravoslovje in tehnika.

Predavanja in delavnice bodo potekale preko konferenčnega sistema Zoom. Na vsak dogodek lahko sprejmejo 100 poslušalcev, prednost bodo imeli prej prijavljeni. Povezavo do predavanj bodo poslali prijavljenim na dan predavanj ob 8:30. Udeležba je brezplačna. Povezava do prijavnega obrazca je TUKAJ.

Pripravljajo dva identična sklopa med obema tednoma zimskih počitnic.

Ponedeljek, 30. januar:
9:00 – 10:00 dr. Aleš Berkopec: Strele na planetu Zemlja: od slikanja do iskanja hipoteze o nastanku
10.30 – 11:30 dr. Matej Huš: Legokocke v kemiji – Nobelova nagrada za kemijo 2022
12:00 – 13:00 dr. Borut Jurčič Zlobec: Delavnica programiranja v jeziku Scratch
13:30 – 14:30 dr. Iztok Bončina: Afriški safari – pogled skozi oko profesionalnega fotografa

Vse potrebe informacije so dostopne na tej povezavi.

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost