Pred pričetkom adventnega časa, smo na šoli organizirali praznične delavnice za učence, ki obiskujejo podaljšano bivanje, skupaj s starši. Veseli smo bili, da so se na povabilo starši v velikem številu odzvali. Učitelji v podaljšanem bivanju, smo poleg izdelave adventnih aranžmajev, pripravili še tudi druge ustvarjalne delavnice, na katerih so si učenci izdelali smrečice, voščilnice, zibajoče božičke in izrezovali dekorativne snežinke. Otroci so se kar sprehodili od delavnice do delavnice ter z navdušenjem rezali, barvali, risali, krasili in lepili. Na koncu so nastali številni izdelki, ki so si jih učenci odnesli domov.

Učence in starše smo pogostili s sokom, kavo ter piškoti.

Tudi učitelji smo bili veseli, da smo se zbrali skupaj, poklepetali in uživali ob druženju. Bilo je res lepo.

Povezava do fotografij.

(Skupno 82 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost