Tudi letos smo uspešno obeležili 4. oktober, in sicer  svetovni dan boja proti mučenju živali. Tega dne smo torej že tradicionalno začeli z akcijo zbiranja hrane za prostoživeče živali v Pomurju. Na fotografijah boste videli, da so se tudi letos naši učenci s podporo in pomočjo svojih staršev izjemno potrudili in dokazali, da jim je tako kot vedno do sedaj mar za živali. Še posebej so se izkazali naši najmlajši učenci, in sicer so prvošolci zbrali 37 kg hrane, cela šola oz. vsi učenci pa okrog 150 kg. Zdi se mi prav, da posebej izpostavim še družino Bratkovič, saj sta Nika in Nina prinesli okrog 30 kg različne hrane za živali. Določeni razredi so po učencu zbirali manjšo vsoto denarja in hrano kupili. Prav vsakemu, ki je karkoli prinesel, se v imenu šole in društva za zaščito živali Pomurja in v imenu prostoživečih živali, ki bodo te hrane deležni, toplo zahvaljujemo.

Povezava do fotografij.

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost