Učenci 1.razreda so se v deževnem petkovem dopoldnevu preizkusili v vlogi turističnega vodnika in učencem 2.razreda ob plakatu predstavili Negovo z vsemi podrobnostmi. Na tisti pravi turistično obarvan predstavitveni sprehod pa se bomo podali, ko nam bo vreme bolj naklonjeno. 

SPREHOD Z OGLEDOM (predstavitev Lana):

˝NO V TOTI NAŠI NEGOVI SE DA MARSIKAJ VIDITI. ŽE GDA SE PRPELAŠ GOR VIDIŠ CERKEV PA GRAD. V GRADI LEHKO MARSIKAJ VIDIŠ, PA TUDI OŽENIŠ SE LEHKO TAN. NO MAMO PA TUDI TRGOVINO, V KERO MI DECA RADI GREMO PO LUČKE. V GOSTILNO POULEK TRGOVINE PA HODIJO MALO VEČJI NA PIVO. MAMO PA TUDI ŠOULO, V KERI SMO SE MI NAVIČILI PISATI, RAČUNATI PA BRATI. REJSEN SMO VSI PAMETNI. NO TE PA TI GREMO POGLEDNIT TOTO NEGOVO, KA NEMO SAMO GUČA.˝

In če želite lahko Negovo predstavimo tudi vam, verjamem, da vas bodo prvošolci naučili tudi kaj novega.
Fotografije so na ogled v galeriji.

Zapisala učiteljica 1.razreda Mateja Vodenik Pangeršič

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost