Igrače in igre, ki jih imajo učenci doma in jih imamo v šoli na voljo sčasoma postanejo nezanimive, saj učenci zelo pogosto izgubljajo interes ob igri z vedno istimi igračami in družabnimi igrami. Zato smo se odločile, da si bodo naredili igračo in igro, v katero bodo vložili svoj trud in delno tudi idejo, ob tem pa vzbujali zanjo interes in skrb.
Ob uporabi različnih materialov, ki so jih učenci prinesli v šolo, orodij in tehnologij smo razvijali motorične spretnosti. Pomagal nam je tudi naš gospod hišnik Iztok in nam pripravil vrtavke.
Pri izdelavi družabne igre MLIN, VRTAVKE in LUTKE IZ ODPADNEGA MATERIALA so prvošolci uporabili svoje zelo domiselne ideje.
Zaključek dneva dejavnosti smo popestrili z igranjem naših izdelanih iger/igrač in se zabavali ob igri. Fotografije si lahko ogledate v galeriji.
Timsko sodelovanje vseh treh učiteljic 1.razreda Katje, Maje in Mateje.

Zapisala učiteljica Mateja