Spoštovani starši, učenci in učitelji! 

Slovenska Karitas nas že štirinajsto leto zapored vabi k podpori in sodelovanju v akciji Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov za socialno ogrožene otroke in naše učence spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki.

Zato Vas v imenu Škofijske Karitas prosimo, da poklonite enega ali več novih, velikih, črtanih zvezkov za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč. Darujete lahko tudi druge šolske potrebščine. Video spodbude k solidarnosti »Pokloni zvezek« in tudi kratki film iz preteklih let so na voljo na spletni strani www.karitas.si/pokloni-zvezek

Učenci naj prinesejo zvezke v šolo in jih oddajo razredniku, najkasneje do 10. junija 2022. Vanj naj priložijo razglednico z risbico ali zapišejo misel, pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.

Hvala za vašo solidarnost.

Vesna Pintarič,  koordinator Zdrave šole

(Skupno 24 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost