Spoštovani starši!

V soboto, 8. januarja 2022, bomo izvedli Trstenjakov pohod. Ta dan nadomeščamo  pouka prosti dan, ki je bil na »malo mašo«, v torek, 8. septembra 2021. To pomeni, da je udeležba na športnem dnevu obvezna za vse učence, saj nadomeščamo pouk.

V šolo učenci pridejo s šolskim prevozom, in sicer gredo 1 uro kasneje na avtobusno postajo, kot sicer. Zberejo se pred šolo, kjer počakajo na razrednika, vzamejo malico in se napotijo v mehurčkih proti gradu, kjer si bodo v intervalih ogledali Trstenjakovo sobo.
Učenci 1. triletja imajo krajšo relacijo pohoda, učenci 2. in 3. triletja pa gredo do Trstenjakove domačije v Rodmošcih. Zaradi epidemioloških razmer vas tokrat ne vabimo s seboj.
Prosimo vas, da poskrbite za ustrezna oblačila in obutev vaših otrok. V nahrbtnik dajte otroku kakšen topel čaj v termovko, kakšen priboljšek za izboljšanje energije in spodbudno besedo, da zmore prehoditi načrtovano razdaljo. V šoli bodo torej dobili malico za na pot, naj pa otrok zjutraj zajtrkuje.
Domov pelje šolski avtobus, in sicer med 12.00 in 12.30 uro, odvisno od prihoda do šole.

Slavica Trstenjak, ravnateljica

(Skupno 68 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost