Na Nacionalnem inštitutu za javno zdravje pripravljajo kampanjo Nisi okej? Povej naprej!

Cilj kampanje je znižati stopnjo stigmatizacije težav v duševnem zdravju in spodbuditi k iskanju ustrezne pomoči. Večinski delež pozornosti aktivnosti kampanje je usmerjen v populacijo mladih, saj so trenutne razmere še posebej negativno vplivale na njihov vsakdan in posledično tudi na njihovo duševno zdravje.

V ta namen je zaživela nova spletna stran www.nisiokejpovejnaprej.si in Instagram profil https://www.instagram.com/nisiokejpovejnaprej/. Tu bodo redno objavljali sezname virov pomoči, različne tehnike sproščanja, delavnice, ki se jih mladi lahko udeležijo, osebne zgodbe naših ambasadorjev itd. Vse, kar lahko pripomore k boljšemu duševnemu zdravju mladih. Na šoli bo zaživel plakat, ki vas bo povabil k deljenju vaših misli.

 

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost