Tudi letos smo 4. oktobra obeležili svetovni dan boja proti mučenju živali, in sicer je predstavnica društva DZŽP, ga. Ana Žnidarič na naši šoli za učence od 4. do 9. r. izvedla predavanje z naslovom Od boksa do verige, za učence 2. in 3. r. pa delavnico Klici s terena. Tega dne smo začeli tudi z našo tradicionalno akcijo zbiranja hrane za prostoživeče živali v Pomurju. Na fotografijah boste videli, da so se tudi letos naši učenci kljub karanteni določenih razredov, s podporo in pomočjo svojih staršev izjemno potrudili in dokazali, da jim je mar za živali. Še posebej so se izkazali mlajši učenci, eden od četrtošolcev je prinesel 17 kg hrane. Prav vsakemu, ki je karkoli prinesel, se v imenu društva za zaščito živali Pomurja in v imenu živali iskreno zahvaljujemo.

(Skupno 62 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost