Spoštovani starši, učenci in učitelji! 

Slovenska Karitas nas že trinajsto leto zapored vabi k podpori in sodelovanju v akciji Pokloni zvezek. Z akcijo želimo zbrati čim več zvezkov za socialno ogrožene otroke in naše učence spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki.

Zato vas v imenu Škofijske Karitas prosimo, da poklonite enega ali več novih, velikih, črtanih zvezkov za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč. Darujete lahko tudi druge šolske potrebščine.

Video spodbude k solidarnosti »Pokloni zvezek« in tudi kratki film iz preteklih let so na voljo na spletni strani www.karitas.si/pokloni-zvezek

Učenci naj prinesejo zvezke v šolo in jih oddajo razredniku, najkasneje do 11. junija 2021. Vanj naj priložijo list z risbico ali zapišejo misel, pozdrav za sovrstnika, ki bo zvezek prejel.

Hvala za vašo solidarnost.

Vesna Pintarič, koordinatorica Zdrave šole

(Skupno 179 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost