SPOŠTOVANI STARŠI in UČENCI!

Glede na to, da smo že kar nekaj časa »na daljavi«, nas zanima vaše mnenje in zadovoljstvo glede pouka na daljavo. Želeli bi vedeti, kako ste zadovoljni z ustreznostjo razlage učne snovi, s pogostostjo video-srečanj z otroci,  zanima nas obremenjenost učencev in drugi dejavniki, ki pritečejo k drugačnemu pouku v obdobju (npr. tehnične težave z IKT) ko delamo na drugačen način.

Pomemben deležnik pri pouku na daljavo ste tudi vi, spoštovani starši. Zato vas prijazno vabimo, da skupaj z vašim otrokom izpolnite anketo. Povezavo nanjo vam bodo posredovali vaši razredniki. Naprošamo vas tudi, da anketo izpolnite za vsakega otroka posebej, saj so načini dela in pristopi učiteljev različni. Prosimo vas tudi, da anketo izpolnite do ponedeljka, 30.11.2020.

Veseli bomo vaše hitre in iskrene povratne informacije. Na osnovi vaših odgovorov bomo lahko izboljšali delo na daljavo. Veseli bomo kritičnega mnenja in tudi pohvale.

Negova, 25.11.2020

Ravnateljica: mag. Slavica Trstenjak

(Skupno 100 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost