Dragi učenci in starši,

predvsem devetošolci in vsi tisti, ki razmišljate o vpisu v srednjo šolo v Mariboru, vabim vas, da se udeležite Virtualnega kariernega sejma Maribor, ki poteka med 16. in 20. 11. 2020 na spletni strani www.karierni-sejem.si.

Na sejmu je prisotnih več kot 100 različnih razstavljalcev, kot so srednje šole, organizacije, podjetja, zavodi, ki vam bodo preko spleta podali pomembne informacije, ki vam bodo v pomoč pri nadaljnjem kariernem odločanju. Z obiskom sejma boste imeli možnost spoznavati poklice, podjetja, srednje šole ter na enem mestu pridobiti dragocene informacije, znanja in napotke, ki vam bodo v pomoč pri izbiri nadaljnje izobraževalne poti in izbiri poklica, ki vas zanima.

Na sejmu lahko sodelujete vsi, vendar se morate predhodno registrirati (kraj bivanja izberite Gornja Radgona). Starši bodo morali potrditi na svoji e-pošti aktivacijo in soglašati z uporabo vaših osebnih podatkov.

Želim vam lep obisk kariernega sejma in mnogo zanimivih in koristnih informacij.

mag. Blanka Mlakar, svetovalna delavka

(Skupno 27 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost